Õpetajad:

  1. MIKK JOORITS - poiste kehaline kasvatus
  2. EDA KANGUR - lasteaiaõpetaja
  3. EVE KANGUR - loodusõpetus, keemia, bioloogia, 9. kl
  4. RUTH KAPPER - klassiõpetaja, kunst, 3. kl
  5. MAARIKA KUDI - lasteaiaõpetaja
  6. KATRIN LIPP - klassiõpetaja, 2. - 4.kl
  7. TIINA RUMM - klassiõpetaja, ajalugu, usundiõpetus, 7. kl
  8. ANNELI MEIBAUM - karjääriõpetus, inglise keel, 8. kl
  9. KATRIN MURAKAS - direktor, inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus
  10. LEILI NEEME - lasteaiaõpetaja
  11. SIRLE NÕLVAK - eripedagoog
  12. LIIS OTSUS - eesti keel ja kirjandus, kultuurilugu 6. kl
  13. RIMMA POLONSKAJA - vene keel
  14. KADI PRANTS - raamatukoguhoidja
  15. PEEP PÕLDMAA - matemaatika, füüsika, informaatika
  16. TOIVO REINSOO - tehnoloogia
  17. RAILI REINVEK - klassiõpetaja, 1. kl
  18. KEIO SOOMELT - muusika
  19. HELLE TUHKLA - tütarlaste kehaline kasvatus
  20. ANU ÕUNAP - sekretär, käsitöö ja kodundus, 5. kl

Kooli töötajad:

  1. Õie KANGUR
  2. Lili KUDI
  3. Milvi GORBUNOV
  4. Taissia IGNATJEVA
  5. Piret PALMI
  6. Monika OTSMAA
  7. Kanni SAAR
  8. Aleksander ŠIROGOROV

 

Õpilased:

1. klass

  1. Anni Amanda Inno
  2. Heleene Karrik
  3. Triin Kask
  4. Remo Laines
  5. Mia Marie Petrov
  6. Gregor Potti
  7. Karola Salu

 2. klass

  1. Mari-Liis Kokka
  2. Marleen Labi
  3. Kaur Põldoja
  4. Eliise Zubarev
  5. Helander-Paul Tähtväli
  6. Katrin Viidemann
  7. Berit Viirlaid

3. klass

  1. Aleksandra Aaver
  2. Kirke Helene Kangur
  3. Eliise Kose
  4. Merili Kurvits
  5. Kaisa Liivak
  6. Jaanika Metusal
  7. Kristjan Nõmme
  8. Hugo Potti
  9. Kadri Põldoja
  10. Benjamin Vannus
  11. Bert Viirlaid 

4. klass

  1. Carolin Laasberg
  2. Mariete Nurk
  3. Hannes Randviir
  4. Mary - Heliise Tähtväli
  5. Kadriin Viidemann

5. klass

  1. Alexander Kokka
  2. Jelizaveta Kravtšenko
  3. Mariken Labi
  4. Lisandra Lauri
  5. Jane-Liis Pärnamets
  6. Taavi Vorss

6. klass

  1. Kheity-Kristiine Komarov
  2. Jan Markus Ojala
  3. Helery-Victoria Ruuk
  4. Anete Selezen
  5. Marleen Heinsaar
  6. Merike Tamm
  7. Ott Kristjan Toome
  8. Mathis Zubarev

7. klass

  1. Denel Karrik
  2. Jane-Ly Kongi
  3. Liis Laidre
  4. Martin Ottokar
  5. Gayle Punane
  6. Gerty Punane

8. klass

  1. Karoliina Kask
  2. Kevin Kuusemäe
  3. Romet Laansalu
  4. Maribel Lillepea
  5. Lisette Selezen
  6. Sten Sillandi
  7. Andris Suve
  8. Maarika Tamm
  9. Urmet Vahtra

9. klass

  1. Alver Altnurm
  2. Oliver Karl Laks
  3. Markus Laur
  4. Sander Palberg
  5. Egert-Yako Poom
  6. Ingrid Udeküll

 

 

 


© 2017 Lasila põhikool