Õpetajad 2019/2020 õa:

  1. MERJAM AHMET - inglise keel
  2. MIKK JOORITS - poiste kehaline kasvatus
  3. MERJE KALLIP - muusika
  4. EVE KANGUR - loodusained
  5. RUTH KAPPER - algõpetus, kunst, 2.kl
  6. GEA MURAKAS - algõpetus, inimese- ja keskkonnaõpetus, 3. ja 6.kl
  7. KATRIN MURAKAS - direktor, inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus
  8. LEELO MÖLDER - loodusained
  9. SIRLE NÕLVAK - eripedagoog
  10. LIIS OTSUS - eesti keel ja kirjandus, kultuurilugu, 8. ja 9.kl
  11. JANE PALU - algõpetus, karjääriõpetus, ajalugu 4.kl
  12. RIMMA POLONSKAJA - vene keel
  13. PEEP PÕLDMAA - matemaatika, füüsika, informaatika
  14. TOIVO REINSOO - tehnoloogia
  15. TIINA RUMM - algõpetus, matemaatika, ajalugu, usundiõpetus, 1.kl
  16. HELLE TUHKLA - tütarlaste kehaline kasvatus
  17. KRISTI VÕHMAR - õppealajuhataja, inglise keel, loodusõpetus, kehaline kasvatus, 5.kl
  18. ANU ÕUNAP - sekretär, käsitöö ja kodundus, 7.kl

Lasteaiaõpetajad:

  1. EDA KANGUR
  2. MAARIKA KUDI
  3. KATRIN SALUVEE

Raamatukoguhoidja: KADI PRANTS

Kooli töötajad:

  1. Milvi GORBUNOV - koka abi
  2. Ulvi KIVIMÄE - kokk
  3. Lili KUDI - kütja/puhastusteenindaja
  4. Monika OTSMAA - lasteaia õpetaja abi
  5. Evely TOMSON - puhastusteenindaja
  6. Piret PALMI - puhastusteenindaja
  7. Kanni SAAR - majahoidja

 Õpilased 2019/2020 õa:

1. klass

  1. Jan Eduard Inno
  2. Oliver Kuusemäe
  3. Elisabeth Malinin
  4. Aigar Maripuu
  5. Gregor Punane
  6. Ragnar Roosipuu

2. klass

  1. Oliver Lauri
  2. Gregor Kennet Palberg
  3. Robert Pukk
  4. Nele - Liis Reesalu
  5. Helen Kristina Saluvee
  6. Indrek Udeküll
  7. Markus Valdre
  8. Eliisabet Veerg

3. klass

  1. Anni Amanda Inno
  2. Heleene Karrik
  3. Triin Kask
  4. Mia Marie Petrov
  5. Gregor Potti
  6. Karola Salu

 4. klass

  1. Mari-Liis Kokka
  2. Marleen Labi
  3. Kaur Põldoja
  4. Jakob Marten Saluvee
  5. Eliise Zubarev
  6. Helander-Paul Tähtväli
  7. Berit Viirlaid

5. klass

  1. Aleksandra Aaver
  2. Kirke Helene Kangur
  3. Merili Kurvits
  4. Kristjan Nõmme
  5. Hugo Potti
  6. Kadri Põldoja
  7. Irina Trunjova
  8. Benjamin Vannus
  9. Bert Viirlaid 

6. klass

  1. Carolin Laasberg
  2. Mariete Nurk
  3. Hannes Randviir
  4. Mary - Heliise Tähtväli

7. klass

  1. Marcus Ahse
  2. Jelizaveta Kravtšenko
  3. Mariken Labi
  4. Lisandra Lauri
  5. Jane-Liis Pärnamets
  6. Taavi Vorss

8. klass

  1. Jan Markus Ojala
  2. Helery-Victoria Ruuk
  3. Anete Selezen
  4. Kristo Sudarinen
  5. Marleen Heinsaar
  6. Merike Tamm
  7. Mathis Zubarev

9. klass

  1. Denel Karrik
  2. Jane-Ly Kongi
  3. Martin Ottokar
  4. Gayle Punane
  5. Gerty Punane

 

 

 

 

 


© 2020 Lasila põhikool