Õpetajad 2021/2022 õa:

  1. ANNA ELONEN - vene keel
  2. MIKK JOORITS - poiste kehaline kasvatus
  3. MERJE KALLIP - muusika
  4. EVE KANGUR - õppealajuhataja, loodusained, 5. ja 8.kl
  5. RUTH KAPPER - klassiõpetaja, kunst, 4.kl
  6. GEA MURAKAS - klassiõpetaja, matemaatika, 2.kl
  7. KATRIN MURAKAS - direktor, inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus
  8. LIIS OTSUS - eesti keel ja kirjandus, 6. ja 7. kl
  9. MERLE PÕESASTE - klassiõpetaja, informaatika, 1.kl
  10. TOIVO REINSOO - tehnoloogia
  11. TIINA RUMM - klassiõpetaja, ajalugu, usundiõpetus, 3.kl
  12. KRISTJAN SALUVEE - loodusõpetus, ajalugu
  13. AARE TREIAL - matemaatika, füüsika 
  14. HELLE TUHKLA - tütarlaste kehaline kasvatus
  15. ALISA VASENINA - inglise keel
  16. ANU ÕUNAP - sekretär, käsitöö ja kodundus, 9.kl
  17. MARIT ÕUNAPUU-PÄRDI - õpiabi õpetaja

Lasteaiaõpetajad:

  1. EDA KANGUR
  2. MAARIKA KUDI
  3. KATRIN SALUVEE

Raamatukoguhoidja: KADI PRANTS

Kooli töötajad:

  1. Ulvi KIVIMÄE - kokk
  2. Lili KUDI - kütja/puhastusteenindaja
  3. Triin KRUUSIMÄGI - puhastusteenindaja
  4. Monika OTSMAA - lasteaia õpetaja abi
  5. Kanni SAAR - majahoidja
  6. Killu UDEKÜLL - koka abi

 Õpilased 2021/2022 õa:

1. klass

  1. Annabel Altermann
  2. Albert Lehtonen
  3. Marten Zubarev

2. klass

  1. Karin Marie Kangur
  2. Eleonor Leht
  3. Aurelia Matikainen
  4. Grete Otsmaa
  5. Elerin Pärnaste
  6. Hans Kristjan Saluvee
  7. Janely Sinimets
  8. Melissa Soopere
  9. Marten Udeküll
  10. Anna-Bell Vorss

3. klass

  1. Jan Eduard Inno
  2. Oliver Kuusemäe
  3. Elisabeth Malinin
  4. Aigar Maripuu
  5. Gregor Punane
  6. Ragnar Roosipuu

4. klass

  1. Oliver Lauri
  2. Gregor Kennet Palberg
  3. Nele - Liis Reesalu
  4. Helen Kristina Saluvee
  5. Indrek Udeküll
  6. Markus Valdre
  7. Eliisabet Veerg

5. klass

  1. Anni Amanda Inno
  2. Heleene Karrik
  3. Triin Kask
  4. Mia Marie Petrov
  5. Gregor Potti
  6. Karola Salu

 6. klass

  1. Joel Kriisa
  2. Marleen Labi
  3. Kaur Põldoja
  4. Jakob Marten Saluvee
  5. Eliise Zubarev
  6. Helander-Paul Tähtväli
  7. Berit Viirlaid

7. klass

  1. Aleksandra Aaver
  2. Kirke Helene Kangur
  3. Ketriin Kingumets
  4. Merili Kurvits
  5. Kristjan Nõmme
  6. Hugo Potti
  7. Kadri Põldoja
  8. Irina Trunjova
  9. Benjamin Vannus
  10. Bert Viirlaid 

8. klass

  1. Carolin Laasberg
  2. Mariete Nurk
  3. Hannes Randviir
  4. Mary - Heliise Tähtväli

9. klass

  1. Jelizaveta Kravtšenko
  2. Ingle Kriisa
  3. Mariken Labi
  4. Lisandra Lauri
  5. Jane-Liis Pärnamets
  6. Stellah Soon
  7. Taavi Vorss

 

 

 

 

 

 


© 2021 Lasila põhikool